Sveču maģija

Sveču maģija

Sveces jau no senatnes tiek izmantota maģijā, nozīme ir sveces krāsai, materiālam un izgatavošanas veidam. Tomēr pats galvenais ir UGUNS spēks, ko saista svece.
Sveces izmanto, lai pastiprinātu rituāla, programmas vai noteiktas enerģijas iedarbības spēku. Svece akumulē personīgo enerģiju un atbrīvo to degšanas laikā. Sveču maģijā aromatizētās sveces būtu jāizmanto ar piesardzību, ja nav zināšanu par noteiktu aromātisko eļļu uzdevumiem un izmantošanas nolūkiem. Visbūtiskākā ir sveces krāsa, jo katra krāsa rada noteiktas vibrācijas.
Sveču rituāliem ir nepieciešams iegādāties augstas kvalitātes sveces. Nederēs sveces, kas ir nokrāsotas, tikai no ārpuses, bet iekšpusē baltas. Pareizi izvēlēta sveces krāsa noteiktam mērķim, ļauj pareizāk virzīt nodoma enerģiju ar krāsas vibrācijas palīdzību… pārējo padara degošās sveces programma. Ir arī rituāli, kur nepieciešama vaska svece vai baznīcas sveces.
Apvienojot zināšanas par svecēm, zālītēm, aromātiskajām eļļām (dabiskām) un simboliem, var uzlabot rituāla efektivitāti. Pati sveču maģijas būtība ir vienkārša: nodoms+ uguns = izmaiņas.
Degošās sveces liesma jau pati par sevi kalpo nodoma realizācijai, kas vēl tiek pastiprināta ar īpašiem vārdiem. Sveces tēlam ir simboliska nozīme un tas tiek izmantots maģisko darbību fokusēšanai un vizualizācijai. Uz sveces izgrebts vārds un zodiaka zīme kopā ar konkrētu piesaisti, pastiprina sveces identifikāciju ar personu un palīdz sakoncentrēt spēkus nodoma realizācijai.
Sveču rituāli ir ļoti vienkārši, neaizņem daudz laika (var iegādāties mazas svecītes) un ir pateicīgi arī izmaksu ziņā! Galvenais, lai ar to palīdzību tiek stiprināta GAISMAS doma, mūsu un visu kopējam labumam!