Ja izvēlaties lietotu apģērbu

Ja izvēlaties lietotu apģērbu

Vai esat pamanījuši, ka Latvijā lietoti apģērbu un apavu veikali galvenajās tirdzniecības ielās ir nomainījuši smalkos salonus un brendus? Daudzi no mums šodien iepērkas lietoto apģērbu veikalos- vieni sociālo apstākļu dēļ, otri zaļās domāšanas vadīti, bet citiem šķiet, ka tieši šajos veikalos atrodamas īstas dizaina pērles. Iepirkšanās lietoto apģērbu veikalā nav nekas nosodāms, cilvēka necienīgs vai nepieņemams, tikai jāmāk pasargāt savi no enerģētikas, kas nāk no apģērba iepriekšējā īpašnieka.

Brīnišķīgi, ja izvēlaties drēbes, ko lietoto apģērbu savācējiem ir nodevusi pārtikusi un laimīga ģimene, kurai no drēbju pārpilnības skapis lūzt vai pušu un otreiz uzvilkt Next blūzīti ir teju grēks. Tomēr pastāv iespēja, ka iegādājaties tieši smagi slima vai jau miruša cilvēka apģērbu. Ja, izvēlēto apģērbu ir nēsājis cilvēks ar smagu slimību, tad enerģētiski neattīrot apģērbu pastāv risks, ka negatīvi var tikt ietekmēta jaunā īpašnieka enerģētiskais stāvoklis.

Bieži māmiņas iegādājas drēbītes lietotajos apģērbos, jo bērni ātri aug un šādi var ieekonomēt līdzekļus. Ja, bērns lietotajā krekliņā vai biksēs jūtas labi, tad ir paveicies, bet nereti var novērot, ka uzvelkot svešas- iepriekš nēsātas drēbes bērna uzvedība un garastāvoklis strauji mainās. Vairāki enerģijas speciālisti uzskata, ka bērnam liekot nēsāt svešas, lietotas drēbes bērns enerģētiskā līmenī tiek attālināts no vecāku un savai dzimtai raksturīgās enerģijas, kas var izraisīt dažādas bērna negatīvas reakcijas, savstarpēju neizpratni un pārmaiņas uzvedībā.

Daudzas māmiņas noteikti ir pamanījušas, ka ieejot lietoto apģērbu veikalā ar mazuli, mazulis pēkšņi sāk čīkstēt un nevēlas uzturēties veikala telpās. Kāpēc tā? Bērns spēj izjust apkārt esošās enerģijas daudz smalkāk nekā pieaugušie, bērna smalko uztveri apliecina apbrīnojamā spēja viegli iemācīties svešvalodas, jaunas prasmes un izjust apkārtējo noskaņojumu daudz labāk nekā to prot pieaugušie. Tāpēc enerģētiskais jūklis no lietotajām drēbēm veikalā viņam ir pārāk smags, jo drēbes nav enerģētiski attīrītas, tas ir dzēsta iepriekšējo īpašnieku enerģija.

Pavisam cits stāts ir brāļu vai māsu drēbītes, kas palikušas ģimenes pastarītim, protams, mazais var protestēt, ka negrib nēsāt brāļa vai māsas drēbes, tomēr tā ir savas ģimenes enerģija, kas nenodara kaitējumu un tieši stiprina ģimenes savstarpējās attiecības. Tomēr pastarītim ir nepieciešama vismaz puse- savu, tikai viņam iegādātu jaunu apģērbu un apavu, jo tas veicina bērna personīgās enerģijas nostiprināšanos un individualitātes attīstīšanos.

Kā enerģētiski attīrīt lietotu apģērbu? Diemžēl ar izmazgāšanu veļas mašīnā būs par maz. Vispirms drēbes mazgājot nepieciešams pievienot jūras sāli (aptuveni divas karotes) vai nedaudz svētītā ūdens, jo tas palīdzēs apģērbu atbrīvot no negatīvās enerģijas. Kad drēbes izmazgātas un izžuvušas saulītē, apkvēpiniet tās ar vīraku, salviju, kadiķi vai attīriet ar vaska sveci, papildus drošībai. Attīrīšanai piemēroti ir arī zvaniņi un Tibetas skanošā bļoda. Noslēgumā noskaitiet lūgšanu vai skandiniet mantru, tādējādi apģērbs tiks piepildīts ar pozitīvu enerģiju un uzvelkot, tas būs gatavs uzņemt Jūsu enerģiju un varēsiet apģērbu saukt par savu!

Tomēr ir pāris lietas, ko katrs cilvēks ir pelnījis tikai savu- apakšveļu un svarīgāko dzīves godu apģērbu: kristību, iesvētību un kāzu drānas!